Cvičení aerobiku v Chorvatsku

Naše kolegyně Petra Černá z Business Success Brno vyrazila letos na dovolenou do Chorvatska. Vrátila se odpočinutá a spokojená, tak jsme se jí zeptali, jak si dovolenou užila.

Peti, v červenci jsi byla na dovolené v Chorvatsku. Nebyla to jen tak nějaká dovolená, byla to dovolená se cvičením aerobiku. Vím, že jezdíš pravidelně každý rok. Jak jsi se k této formě aktivní dovolené dostala? 
Ano, to je pravda, letos jsem byla po páté. Dostala jsem se sem přes kamarádku, její maminka předcvičuje právě aerobik a jezdí takhle do Chorvatska už několik let. Zmínila jsem se jí, že bych ráda na takovou dovolenou jela, měli místo, tak jsem neváhala a přidala jsem se. 🙂

Řekni nám, co tě na tom nejvíc baví? Proč jezdíš každý rok?
Nejvíce mě baví, že to není jen „válecí“ dovolená, ale cvičíme 2x denně (ráno a večer). Taky mě baví ta skupina žen, co jezdí. Některé jezdí pravidelně každý rok, jiné jedou po několika letech znovu. Jezdíme jen ženy a některé berou i děti, letos nás bylo celkem 15 dospělých a 13 dětí, takže poměrně velká skupina, kde si člověk užije spoustu legrace, pohybu, pozná nové lidi, odpočine se, ale zároveň má i pohyb.

Proč zrovna Chorvatsko? Co se ti na na této zemi nejvíc líbí?
Já miluji moře a teplo, takže to Chorvatsko splňuje. 🙂 Jezdíme každý rok na jiné místo a to se mi líbí, protože ráda poznávám nová místa. Letos jsme byli v Bašce Vodě a třeba zrovna zde se mi moc líbilo to, že z jedné strany člověk vidí hory, otočí se a vidí moře. Taky mám ráda, že zde jsou malé oblázkové pláže mezi kameny, takže si člověk může najít to své místo a nebýt na jedné přelidněné pláži.

Děkujeme Peťce za zajímavý rozhovor.

Tým Business Success Brno

1_Business Success Brno_Chorvatsko 2_Business Success Brno_Chorvatsko 3_Business Success Brno_Chorvatsko 4_Business Success Brno_Chorvatsko 5_Business Success Brno_Chorvatsko 6_Business Success Brno_Chorvatsko 7_Business Success Brno_Chorvatsko

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.