Odměna v podobě laser game

Naší brněnské pobočce Business Success se poslední dobou opravdu daří. A za splněné plány a rostoucí statistiky samozřejmě přichází i náležitá odměna. Co je u nás v Brně nového a jakou odměnu jsme získali?  Na to jsme se zeptali šéfky brněnské pobočky Dany Kudové.

Novinek z naší pobočky je hodně, daří se nám na všech frontách, máme nové lidi a též se daří přeskakovat loňské čísla. A čím to je? Jako tým fungujeme, každý jednotlivec ví co má dělat a dělá to, navzájem si pomáháme a pak to celé přináší ovoce.
Abych nezůstala jen u práce, za dobré výsledky se musíme i odměnit. Jednou odměnou byla akce na Leaser Game. Rozdělení do skupin, nováčci a mazáci, počet her dvě. Odreagování fantastické. Nikdo nebyl ušetřen a na konci jsme mohli ždímat trička. Chtělo by to více chlapů do našich řad, nevíte někdo o nějakém, který by měl odvahu?
A druhá akce byla čistě holčičí záležitost. Nejdříve jsme si hezky odpočinuly v solné jeskyni, kdy se klidný pobyt proměnil ve „válku“ a sůl lítala i vzduchem. Našim dětem se tato akce náramně líbila. Minimálně kilo soli jsme si odnášely různě zapadlé v našich svršcích.
A následovalo rackletování u nás doma, kdy nás Vlaďka Doubková nalíčila, seznámila nás s péčí o pleť a Libuš Svadbíková nás seznámila s trendy na léto a celkového sladění image dámy. Děkuji moc oběma dámám a těším se na další společnou akci. Já osobně jsem si vyházela polovinu šatníků a těším se na nové kousky, které mě budou moc slušet.

 

 

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.