Výlet do Barcelony

V Business Success všichni moc rádi cestujeme a na společných akcích si pak s nadšením vyprávíme, které místo jsme navštívili a co se nám nejvíce líbilo. Obchodník Ivo Jurman se toto léto vydal do Barcelony. Co ho na tomto krásném městě nejvíce zaujalo? Na to jsme se ho zeptali. 

V druhé polovině července jsme s mou partnerkou Evou letecky navštívili Barcelonu a strávili jsme tam nádherných pět dní. Prošli jsme vše, co se dalo stihnout a strávili jsme nějaký čas u moře. To je obrovská výhoda Barcelony – je tam toho hodně k vidění a jsou tam i obrovské pláže, takové 2v1. 🙂

Navštívili jsme samozřejmě nejznámější: Sagrada Familia a Parc Guell architekta Gaudího, nevynechali jsme Parc Montjuic – pevnost a park. A pro sportovní příznivce je fantastický zážitek prohlídka muzea a stadionu nejslavnějšího fotbalového klubu – FC BArcelona. Kapacita stadionu je 100.000 lidí! A perlička – viděli jsme tam, jak upravují trávník: finální úprava se dělá RUČNĚ! Za strojem, který dělá kypření a já nevím co ještě, jde maník s nůžkami a zastříhává, co není OK.

Hodně jsme chodili pěšky, navštívili pár restaurací, ochutnali kdeco.. Pro mne nejlepší byla paella – na ochucené rýži nakladené mořské potvory. A dali jsme si i patas, což jsou malé misky nebo talířky s nejrůznějším obsahem dle vašeho výběru, takové jednohubky.
Barcelonu všem doporučuji, krásné město, příjemní lidé!
A přikládám i pár obrázků.

 

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.