Upravit stránku

EXEC CLUB v Brně

Máme za sebou další výbornou akci, a to podnikatelské setkání na téma "Jít budoucnosti naproti". Podívejte se na krátkou reportáž, jak se celá akce vydařila. 

Rozhovor s Dančou o výrobě náramků z korálků

Danča, šéfka naší brněnské pobočky, v sobě objevila skrytý talent a novou vášeň. Už nějakou dobu vyrábí náramky z korálků. Zeptali jsme se jí, jak se k tomuto koníčku vůbec dostala a které korálky má ona osobně nejraději. 

Rozhovor s Ivo Jurmanem

Vyzpovídali jsme našeho skvělého obchodníka, konzultanta a trenéra Ivo Jurmana o jeho zkušenostech s vedením firmy, o začátcích v Business Success a také o tom, co ho na obchodování baví nejvíce.

Brněnský Exec Club

Máme za sebou další výbornou akci, a to podnikatelské setkání na téma "PROTI PROUDU aneb jak si poradit s těžkou situací ve firmě". Podívejte se na krátkou reportáž, jak se celá akce vydařila. 

Rozhovor s junior konzultantkou Jančou

Janča Kubová je nejen výborná obchodnice, ale teď už také i konzultantka. Zeptali jsme se jí, co pro ni bylo na firemním vzdělávacím programu "junior konzultant" nejtěžší, co ji naopak nejvíce bavilo a na co se těší. 

Za co si vážíme naší kolegyně Peti?

Petra Černá je v Business Success už dlouhé roky. Je asistentkou našich obchodníků, ale také vypomáhá s náborem nových lidí do týmu nebo se stará o publikace. Zeptali jsme se kolegů, za co si jí váží a co na ní mají rádi :)

Nahoru